Moje zdjęcia wykonane telefonem komórkowym bez wątpienia nie przysporzyły mi Klientów. Dzięki zdjęcią Pana Łukasza w końcu się ruszyło i mieszkanie sprzedałem w ciągu kilku dni od sesji zdjęciowej, której koszt wyniósł zaledwie ułamek promila ceny nieruchomości. Z ręką na sercu polecam. Bartek.

Jestem bardzo zadowolona z jakości wykonanej usługi. Atmosfera pracy profesjonalna i sympatyczna. Znakomite ujęcia i świetna technika obróbki zdjęć. Agnieszka.

Korzystałem kilkukrotnie z usługi fotograficznej Pana Łukasza dotyczącej zdjęć mieszkań do sprzedaży. Zdjęcia najwyższej jakości, profesjonalnie przygotowane i wszystko w 24h. Polecam. Tomasz.

Zdjęcia bardzo dobrej jakości, usługa na najwyższym poziomie, kultura pracy, miły kontakt. Ceny przystępne. Zdecydowanie warto skorzystać z usług Pana Łukasza podczas sprzedaży nieruchomości. polecam! Beata.

Świetny fotograf nieruchomości. Polecam. Paweł.

Rewelacyjne zdjęcia, super współpraca, nie da się ukryć że p. Łukasz robi to, co lubi i robi to z pasją i zamiłowaniem do fotografii. Polecam pod każdym względem. Zdjęcia z pewnością przyczyniły sie do tego, że mieszkanie sprzedałam w ciągu dwóch tygodni . Dziękuje i polecam. Iza.

Pełen profesjonalizm, zdjęcia pełne emocji, idealnie uchwycone momenty. Widać, że zrobione przez człowieka z pasją i talentem 🙂 Nie mogliśmy lepiej trafić na osobę, która perfekcyjnie upamiętniła naszą uroczystość. Alicja.

Ciężko trafić na tak dobrego fotografa! A jednak się udało:) Fantastyczne zdjęcia, piękny reportaż ślubny, ujęcia jedyne i niepowtarzalne:) serdecznie polecam! Marta.

Miła współpraca, profesjonalny sprzęt oraz jeszcze lepsze zdjecia mieszkania. Polecam. Kinga.

Zdjęcia domu wyszły pięknie, jakość zdjęć rewelacyjna, ceny bardzo rozsądne. Bardzo sympatyczny kontakt i indywidualne podejście do klienta. Ania.

Fotograf sumienny. Wykazał się inicjatywą i z dużym zaangażowaniem realizował zlecony projekt. Rekomenduję wybór Łukasza wszystkim, którzy potrzebują zdolnego i rzetelnego fotografa. Joanna.

Życzliwa, kulturalna i serdeczna współpraca. Szybka realizacja i bardzo miły kontakt. Zdjęcia bardzo dobre. Polecam. Rafał.

Jakość zdjęć rewelacyjna, jeżeli szukasz fotografa to Łukasz będzie idealnym wyborem. Ceny bardzo rozsądne. Polecam w 100%! A do tego bardzo sympatyczny kontakt telefoniczny i osobisty. Tomasz.

Z takimi zdjęciami auto szybko się sprzeda! Joanna.

Pan Łukasz wykazał się ogromnym profesjonalizmem robiąc sesję zdjęciową mojego mieszkania. Podczas pracy z nimi można liczyć na rzetelność i uczciwość. Martyna.

Fotograf sumienny. Wykazał się inicjatywą i z dużym zaangażowaniem realizował zlecony projekt sfotografowania 10 mieszkań na sprzedaż. Rekomenduję wybór Łukasza wszystkim, którzy potrzebują zdolnego i rzetelnego fotografa. Marcin.

Trafiłem do Łukasza z polecenia biura nieruchomości w sprawie sesji zdjęciowej mieszkania. Łukasz jest bardzo pozytywną i profesjonalną osobą z którą współpraca jest samą przyjemnością, zdjęcia dostarczone w ciągu 24h po sesji zdjęciowej z dbałością o szczegóły. Jak najbardziej polecam! Mariusz.

Współpraca z Łukaszem to sama przyjemność. Dbałość o szczegóły i jakość wykonanych przez niego zdjęć nieruchomości jest wręcz porażająca, dziękuję za profesjonalną robotę. Jakub.

Miły, spokojny, cierpliwy, ambitny, z ogromną pasją do tego co robi! Jest profesjonalistą w każdym calu. Wybór Łukasza na fotografa to była dobra decyzja. Serdecznie polecam i zachęcam do współpracy. Nie będziecie zawiedzeni! Marek.

Jak najbardziej polecam. Pan Łukasz z pełnym zaangażowaniem podszedł do zadania. Zdjęcia mieszkania na wynajem udane w 100%. Piotr.

Zdjęcia ze ślubu wyszły pięknie! Łukasz jest miłym, sympatycznym, kreatywnym i profesjonalnym fotografem 🙂 Gorąco polecam. Dorota.

Profesjonalny i cierpliwy fotograf, zdjęcia auta do sprzedaży wyszły znakomicie. Polecam. Hanna.

Profesjonalista w każdym calu. Zdjęcia z sesji rewelacyjne. Mogę polecić z pełną odpowiedzialnością. Marcin.

Profesjonalnie, konkretnie i w bardzo dobrej cenie. Super zdjęcia mieszkania. Polecam każdemu. Marta.

Piękne zdjęcia mieszkania. Joanna.

Krótko i na temat: profesjonalny fotograf. Sesja wizerunkowa gabinetu zrobiona perfekcyjnie. Marcin.

Dzięki zdjęcią wykonanym przez Pana Łukasza udało się sprzedać mieszkanie w przeciągu 2 tygodni, a wcześniej wisiało ono na portalach agentów nieruchomości przez 4 miesiące, dziękuję i zdecydowanie polecam. Patrycja.

Pan Łukasz to prawdziwy profesjonalista. Jestem bardzo zadowoleny ze zdjęć mojego mieszkania, udało się naprawdę szybko je sprzedać, jestem pewny że w dużym stopniu przez rewelacyjne zdjęcia. Zdecydowanie można polecać. Szymon.

Skorzystałem z usług Pana Łukasza gdyż sprzedawałem samochód, zdjęcia wykonane przez fotografa bardzo przyśpieszyły sprzedaż. Świetny kontakt, perfekcyjna organizacja, niesamowite zdjęcia na najwyższym poziomie, efekty pracy niesamowite. Jestem bardzo zadowolony. Samochód sprzedany w 3 dni 🙂 Mateusz.

telefon: 515 581 414

email: lukasz.rosielewski@gmail.com

studio: Gdynia / Warszawa